Opinie o Nas Grzejnik Alex chrom – Terma

Filtruj według

Cena
Producenci
Wysokość
Szerokość
Głębokość
Moc
Rozstaw podłączeń dolny
Rozstaw podłączeń boczny
Materiał
Filtruj

Najnowsze wpisy

Alex Chrom

Grzejnik Alex chrom – Terma

Poszukujecie rozwiązania do swojej łazienki, które spójnie łączyć będzie nowoczesność, funkcjonalność i elegancję? Dzięki twórcom marki Terma jest to jak najbardziej możliwe. Poznajcie drabinkę łazienkową Alex chrom – idealne rozwiązanie do najbardziej wymagających pomieszczeń.

Budowa grzejnika

Alex chrom ma klasyczną budowę drabinkową. Dzięki temu idealnie sprawdza się we wnętrzach o charakterystycznych zapotrzebowaniach, oraz pełni rolę niezawodnej suszarki na ręczniki i tekstylia. Dzięki odpowiedniej budowie i wymiarom elementów, grzejnik pozostaje niezwykle lekki wizualnie i „przejrzysty”; jego modernistyczna forma perfekcyjnie wpisuje się we wzornictwo nowoczesnych pomieszczeń.

Pionowe kolektory modelu wykonane zostały z najwyższej jakości stali i mają przekrój kwadratowy, mierzący 30 x 30 mm. Poziome profile są zaś okrągłe w przekroju, jego średnica mierzy 22 mm. Pomiędzy poziomymi rurkami pozostawiono optymalne odstępy zapewniając wygodę i poręczność na co dzień.

Lśniąca powierzchnia

Jak można się domyślić, drabinka Alex chrom dostępna jest w wersji z elegancką powłoką galwaniczną. Lustrzany chrom w wyrafinowany sposób odbija światło, zachwycając jednolitą taflą, pozostając też bardzo uniwersalnym – nie ma kolorystyki, do której nie mógłby się dopasować.

Należy pamiętać jednak, że grzejniki chromowane zapewniają nieco niższą moc cieplną, niż warianty lakierowane.

Specyfikacja techniczna

Grzejnik drabinkowy Alex chrom dostępny jest ze wszystkimi trzema rodzajami zasilania: wodnym, wodno – elektrycznym, oraz w 100% elektrycznym. Maksymalna temperatura jego pracy wynosi 95 stopni Celsjusza, a dopuszczalne ciśnienie robocze sięga 10 barów.

Podłączenia standardowe: Z1, Z8, SX.

Podłączenia opcjonalne: O8, 51, P1, O1, ZX, 5P, 5L, 58, L8, PX, LX.

Zasilanie elektryczne: E8, E1.

Zawartość zestawu:

  • odpowietrznik,
  • komplet montażowy.

Gwarancja producenta

Grzejnik łazienkowy Alex chrom objęty jest trzyletnią gwarancją na powłokę.

Pokaż więcej