Opinie o Nas Pająk 1800 x 431 mm - Terma
  • -43%
  • Grzejnik Pająk – Terma
  • Grzejnik Pająk – Terma
  • Grzejnik Pająk – Terma
  • Grzejnik Pająk – Terma
  • Grzejnik Pająk – Terma
  • Grzejnik Pająk – Terma

Pająk 1800 x 431

5 231,19 zł
2 981,78 zł Zniżka 43%
brutto
Krótki opis:
Grzejnik dekoracyjny Pająk Terma wykonany został z miedzi, pokrywającej się naturalną patyną. Zasilany jest wodnie lub wodno – elektrycznie.
Producent:
koperta Zadaj pytanie o produkt
ZAPYTAJ O PRODUKT

Pająk 1800 x 431

Ilość

Wybrany wariant:
Podłączenie Dolne tradycyjne
Podłączenie

Pająk – zdobywca II nagrody w konkursie Terma Design 2014, który kradnie serca niemal wszystkich. To odważny, nietuzinkowy, industrialny model, który całkowicie odmieni każde wnętrze.

Inspirowany tradycją

Czy wiesz, że grzejnik dekoracyjny Pająk inspirowany jest polską tradycją? Za jego pierwowzór służyły skomplikowane formy zdobnicze („pająki”), budowane z łatwo dostępnych surowców. Propozycja Termy, nieco odświeżona, przypadnie więc do gustu wszystkim fanom oldschoolowych form, postindustrialnych wnętrz, ale również tych, którzy pragną wyposażyć tradycyjne mieszkanie o elektryzujący akcent, element sztuki użytkowej.

Pająk zbudowany został z rurek o okrągłym przekroju, mierzącym 22 mm; razem stanowią one nieregularną i asymetryczną, intrygującą kompozycję. Co więcej, całość wyposażona została w stylowe, drewniane wieszaki, model fantastycznie sprawdzi się więc nie tylko w roli ozdoby, ale i wieszaka na ręczniki lub odzież wierzchnią w przedpokojach.

Niezwykły materiał

Grzejnik dekoracyjny Pająk wykonany został z miedzi, która celowo nie została polakierowana. Sprawia to, że model nieznacznie zmienia się z czasem – połyskująca miedź stopniowo pokrywa się szlachetną patyną, która zwiększa walory estetyczne całości.

Dane techniczne

Mimo formy, nawiązującej do klimatu retro, technologia modelu Pająk nie pozostawia nic do życzenia. Grzejnik dekoracyjny może być zasilany zarówno wodnie, jak i wodno - elektrycznie (jako Pająk E dostępny jest też z zasilaniem 100% elektrycznym), które pozwoli całkowicie uniezależnić się od sezonu grzewczego.

Dopuszczalna temperatura pracy modelu wynosi 95 barów, natomiast jego maksymalne ciśnienie robocze – 10 barów.

Podłączenia standardowe: YX, SX.

Zawartość zestawu:

  • wieszaki drewniane,
  • odpowietrznik,
  • komplet mocowań.

Gwarancja: 8 lat. Powstawanie naturalnej patyny nie stanowi podstawy do reklamacji grzejnika.

WGPAJ180043

Opis

Wysokość
1800
Szerokość
431
Moc
437
Głębokość
288
Rozstaw podłączeń dolny
400
Materiał
Miedź
Nowy produkt